Nasze solarium wyposażone jest w nowoczesne i bezpieczne lampy, które spełniają  europejskie normy w zakresie bezpiecznego opalania tzw.
LAMPY W NORMIE 0,3;
Łóżko z lampami w NORMIE 0,3 gwarantuje, że opalasz się dla zdrowia – tak jakbyś opalał się na słońcu!!!
W naszym solarium bezpiecznie możesz się opalać nawet do 30 minut!!!!
Szybko i mocno -  nie znaczy ładnie i zdrowo.

Norma 0,3

Zgodnie z rozporządzeniem Komisji Europejskiej, obecnie lampy montowane w nowych łóżkach przeznaczonych do solarium nie mogą przekraczać mocy 0,3 W/m2. Niestety w naszym kraju jak na razie nie mamy żadnych rozporządzeń dotyczących wprowadzenia tej normy. 
 
Co jednak oznacza wprowadzenie tej normy?
 
Przede wszystkim opalanie na łóżku spełniającym tę europejską normę jest zdrowsze i bezpieczniejsze. Zmniejsza się ryzyko wystąpienia poparzeń, a tym samym wystąpienia możliwych kłopotów zdrowotnych. Jak doskonale wiemy, zbyt wielka dawka promieniowania UV nie jest korzystna dla naszego zdrowia.
Brązowa opalenizna uzyskana w bardzo krótkim czasie nie zawsze będzie zdrowa.
 
Opalając się dłużej, w rozsądnych etapach dawkując promieniowanie,  mamy większą kontrolę nad opalenizną. Nasz organizm będzie produkować więcej pigmentów czy witaminy D. Opalenizna będzie lepiej się utrwalać i dłużej występować na skórze. Nasz organizm zyskuje tym samym więcej czasu na regenerację, a my w dłuższej perspektywie będziemy lepiej odczuwać zbawienny wpływ promieni „sztucznego słońca”.


Akceptujemy płatności kartami: