VINYLUX

NAJWIĘKSZĄ ZALETĄ LAKIERÓW VINYLUX JEST POŁĄCZENIE CECH LAKIERÓW HYBRYDOWYCH I KLASYCZNYCH :

TRWAŁOŚĆ - dzięki utwardzeniu zwykłym światłem lakier staje się niezwykle twardy i wytrzymały przez 7 dni.

SZYBKOŚĆ i WYGODA - czas schnięcia lakieru to jedyne 10 min. Ponadto zabieg jest maksymalnie skrócony, ponieważ nie ma konieczności nakładania bazy i utwardzania w lampie UV.

MODNE KOLORY - ogromna gama kolorów inspirowanych trendami wprost z wybiegów stworzona aby stanowić idealny dodatek do każdej kreacji , aby poprawić nastrój.

ŁATWOŚĆ USUWANIA - lakiery winylowe można usunąć za pomocą zwykłego zmywacza do paznokci , bez konieczności wizyty w salonie kosmetycznym.

SOLIDNOŚĆ - wysoka jakość lakieru winylowego nie zmienia się przez cały czas noszenia go na paznokciach, nie tworzą się pęknięcia, zadrapania lub odpryski.

VINYLUX TO PO PROSTU MOCNY I TRWAŁY KOLOR !!!

Czas wykonania zabiegu ok. 40min.
 
Manicure i pedicure Monophase

to rewolucja w stylizacji paznokci naturalnych metodą światło utwardzalną. Monophase daje natychmiastowy efekt suchych paznokci , dzięki czemu znacząco skraca czas wykonania manicure i pedicure.

Lakiery Monophase charakteryzują się dobrą przyczepnością, zwiększoną twardości i trwałością do 10 dni. Zastosowanie tylko dwóch cienkich warstw koloru, bezpośrednio na płytkę daje wyjątkowo naturalny efekt manicure i pedicure: gładki, elastyczny i z połyskiem, który usuwany jest bezinwazyjnie i ekspresowo już w 3 minuty. Lakier Monophase jest bezpieczny dla naturalnej płytki, przygotowany według formuły „3Free” bez formaldehydu, toulenu i DBP. Manicure i pedicure Monophase to innowacyjna stylizacja bez użycia lakieru podkładowego i nawierzchniowego.
Akceptujemy płatności kartami: