Medyczno-kosmetyczna maska termoaktywna (
BEAUTY MINERALS MASK) 
Stanowi mieszaninę naturalnych minerałów  przyjaznych środowisku (węglany, siarczany), które posiadają zdolność przyłączania wody. Procesy te warunkują tężenie maski i wydzielania się ciepła podczas zabiegu. Maska firmy DR. RIMPLER to jedyna maska modelująca, w której czas potrzebny na podniesienie temperatury jest najdłuższy, a co za tym idzie procesy adsorbcji i dyfuzji są proporcjonalnie najdłuższe. Wolna od soli kuchennej i innych dodatków, nietoksyczna, a przez to możliwa do stosowania przy zabiegach dla skór o wysokim stopniu wrażliwości.

BEAUTY MINERALS MODELAGE
Regeneracja skóry po operacjach plastycznych, profilaktyka oparzeń skóry (twarz, biust).
Procesy zachodzące podczas zabiegu z zastosowaniem masek modelujących związane są ze stymulacją fizjologicznych i biochemicznych procesów zachodzących w komórkach epidermy, stwarzają możliwości wykorzystania ich w profilaktyce oparzeń skóry, przyśpieszaniu procesów gojenia, regeneracji uszkodzonych części epidermy. Uszkodzone części skóry poddawane zabiegom przez okres trzech miesięcy przyniosły zaskakujące efekty w postaci przyśpieszenia gojenia ran pooperacyjnych, szybszego zabliźniania uszkodzonych tkanek. Termomodelarz to jeden z najbardziej skutecznych zabiegów jakie stworzyła nowoczesna kosmetologia!

Efekty działania:
Zabiegi z wykorzystaniem BEAUTY MINERALS MODELAGE to trójfazowy system pielęgnacji skóry. Szeroko wykorzystywane w kosmetyce i medycynie ze względu na optymalizację działania poszczególnych składników aktywnych preparatów stosowanych w zabiegu, wysokiej tolerancji bez względu na stopień wrażliwości skóry.

Stosowanie termoaktywnej ułatwia:
    * penetrację składników biologicznie czynnych przez warstwę rogową,
    * stymuluję cyrkulację krwi i limfy,
    * odtoksycznia i odprowadza zbędne związki balastowe,
    * wzmacnia owal twarzy, uplastycznia skórę, wygładza drobne zmarszczki

Efekty zabiegu:
Zabiegi z termoaktywnymi maskami modelującymi dają wspaniałe efekty długotrwałego liftingu; wzrasta jędrność, elastyczność, stopień wilgotności. Stymulacja układu limfatycznego całkowicie zmienia koloryt skóry - staje się ona jaśniejsza, dotleniona i odżywiona. Medyczno - kosmetyczna maska termoaktywna polecana jest  również w pielęgnacji skóry atroficznej , suchej z zaburzeniami w procesie rogowacenia naskórka. Odpowiedni dobór preparatów umożliwia przeprowadzenie zabiegów odtoksyczniających i przeciw zapalnych dla skór problematycznych i tłustych.

Czas zabiegu: 40 - 60 minut


            


Akceptujemy płatności kartami: