Manicure -  piękne dłonie i paznokcie są wizytówką każdej kobiety. Wygląd dłoni dostarcza informacji o naszym temperamencie, osobowości i stylu życia.
Skóra rąk charakteryzuje się szczególną delikatnością, ponieważ nie posiada tkanki tłuszczowej, dlatego też mając codzienny kontakt z czynnikami zewnętrznymi podlega nadmiernemu wysuszeniu i czyni ręce szorstkimi. Często starzeje się w bardziej widoczny sposób niż twarz i ciało.
Kobiety marzą o pięknych dłoniach, długich i zdrowych paznokciach. Możemy poprawiać ich kondycję zdrową dietą, preparatami - witaminami jak również przeróżnymi zabiegami pielęgnacyjnymi, jednak nic nie zastąpi prawidłowo wykonanego manicure, który nada naszym dłoniom elegancji i smukłości.

Manicure biologiczny -  polega na usunięciu skórek za pomocą specjalnych preparatów oraz patyczka, bez wycinania cążkami, opiłowaniu paznokci (ewentualnie skróceniu ich) i wmasowaniu odżywczego kremu w skórę dłoni. Manicure można zakończyć malowaniem   paznokci.  Manicure  biologiczny  stosowany  jest  przy  zadbanych  dłoniach, z małą ilością zarastających skórek.

Manicure tradycyjny
polega na opiłowaniu i oczyszczeniu paznokci po skróceniu ich. Skórki usuwane są za pomocą cążek, a płytka pielęgnowana jest odżywkami.Akceptujemy płatności kartami: